Izstrādāts tests domāts, lai pārbaudītu zināšanas un iegūtu E-astrologs.lv Numeroloģijas pamatzināšanas apliecinošu sertifikātu.

06.02.2014

E-astrologs.lv absolventi iegūst tiesības kārtot eksāmenu, lai iegūtu valsts atzītu profesionālās izglītības sertifikātu „Astropsiholoģijā”.

10.10.2013

Astroloģiski metamkauliņi labākam studiju trenniņam.
3 kauliņi ar 12 šķautnēm:
1. Zodiaka zīmes;
2. mājas;
3. Planētas

07.10.2013

Virtuālā Pūdžas programma “Dhiana” ir veidota elektroniskajā formātā kā alternatīva tradicionālajiem pūdžas veidiem, vadoties pēc cilvēka individuālās vēdiskās astroloģijas kartes (Džanma Kundali) rādītājiem.

18.09.2013

Apgūstot arvien vairāk kursu, studentiem rodas loģisks jautājums, ar kādu programmu labāk strādāt un kur to iegūt?

10.09.2013

E-astrologs.lv sadarbībā ar vēdisko astrologu Edmundu Višņevski izstrādājuši JYOTISH pamata un padziļināto kursu apguves struktūru un pamata saturu.

26.08.2013

Visiem studentiem ASTROBIBLIOTĒKAS latviešu darbu sadaļā ir pieejami dažādi žurnāli un izdevumi, kuros izskanējis astroloģijas vārds. Tajā skaitā vēsturiskie Astroloģijas pasaules izdevumi.

06.05.2013

Studenti, kuri patstāvīgi apgūst teorētisko materiālu, ieteicams apkopot individuāli radušos neskaidros jautājumus, kā arī kartes analīzē apkopot radušos neizpratni par teorijas saistību ar praksi.

29.01.2013

2013. gada maijā izvērtēsim visus studentu darbus pēc to kopvērtējuma (tests + rakstu daļas) un apbalvosim 5 sekmīgākos 2012. gada rudens – 2013. gada pavasara studentus, paziņojot par to pārējiem.

04.01.2013

Ikvienam studentam, kurš iegādājies 1. un 2. kursu teorētisko materiālu ir izveidots un pieejams kursa webinārs. Tas atspoguļo kursa ietvaros apgūstamo materiālu praktisku izpratni.

13.12.2012

Astro palīgi