Studijas Astroskolā tehniski nodrošina: Astroskola.lv, Astrologi.lv, Numerologi.lv, Astrokarte.lv

Kristapa Baņķa Astroskola.lv astroloģijas e-studijas

Studijas būs pieejamas Astrologi.lv, veicot reģistrāciju ar e-pasi. Kurss ir pieejams uz 2 gadiem no iegādes brīža. Mācību materiāli un metodika ir izstrādāta tā, ka vidēji ieteicamais mācību ilgums, studijām atvēlot 3 stundas divas reizes nedēļā, ir aptuveni viens gads.

Visi 4 kursi par vienotu cenu + Moderna Astrokarte horoskopu veidošanai

Iegādāties – 450 eur

Labākais, ko varam piedāvāt – apgūt astroloģiju moderni! K. Baņķa izstrādātā metodoloģija ļaus to izdarīt maksimāli kodolīgi un īsā laikā, vairākkārt ietaupot arī fiananses. Kurss iekļauj 4 kursu pilnīgi visus studiju materiālus, plašu lejuplādējamu bibliotēku un īpaši svarīgi – bezmaksas pieeju Astrokarte.lv uz visu studiju laiku.

Astrokarte.lv

Iegādāties – 50 eur

Jaunums Latvijas astroloģijā! Kristapa Baņķa astroskola.lv veidots moderns rīks horoskopa vizuālai attainošanai un skaidrošanai, kas piemērots sevis izzināšanai, astroloģijas apguvei un profesionālu astrologu darbam. Astrokartes unikalitāte ir tās modernā pieeja pielietojuma daudzveidībā visiem zināšanu līmeņiem.

Sertifikācija, pārbaudes darbi un webināri

Iegādāties – 120 eur

Paredzēts zināšanu pārbaudei, mācību vielas nostiprināšanai un sarežģītāko jautājumu izskaidrošanai audio-video vebināros. Ikviena kursa noslēgumā kārto pārbaudes darbus un saņem atbilstošā kursa sertifikātu. Sekmīgi nokārtojot katra kursa sertifikāciju, saņem prestižo “Kristapa Baņķa astroskola.lv” modernā astrologa sertifikātu.

Sertifikācijas kursu iegādes un studiju kārtība:
Sertifikācijas kursi ir iegādājami par vienotu maksu 120 eur šeit.
Pēc iegādes dodies un reģistrējies Astroskola.lv Moodle sistēmā, veicot reģistrāciju šeit
Pēc apmaksas un reģistrācijas raksti [email protected] un dienas laikā pieslēgsim visus sertifikācijas kursus.
Sertifikācijas kursi ir iegādājami visi 4 kopā un ir pieejami uz 2 gadiem ar atlaidi minētajā kārtībā. Var iegādāties arī sertifikācijas kursus atsevišķi katram mācību kursam – to var izdarīt uzreiz on-line pēc reģistrācijas Moodle sistēmā (75 eur maksa par kursu).

Eksāmeni tiek kārtoti brīdī, kad students tiem ir gatavs, pats izvēlas laiku un pieslēdzas on-line, lai maksimums 3 stundu laikā nokārtotu pārbaudījumu. Zināšanu pārbaužu testi cītīgiem pildītājiem nesagādās raizes. Mūsu studentu vairākums pārbaudes darbus nokārto vidēji 8,7 ballu robežās. Gadījumos, ja kādam eksāmenam izrādījies par negatavu, pieejami arī Atkārtotas sertifikācijas kursi.

Vēdiskās e-Studijas
JYOTISH – vēdiskā astroloģija

Iegādāties – 310 eur

Astrologi.lv sadarbībā ar vēdisko zinību pārvaldītāju Edmundu Višņevski izstrādājuši Vēdiskās astroloģijas apguves pilno kursu. Kurss sastāv no 2 daļām: pamata un padziļinātais kurss. Kursā pieejamās zināšanas grāmatās neizlasīt un citviet neatrast. Studentiem ir pieejama plaša Vēdisko zinību bibliotēka.

Jyotish – vēdiskā astrologa sertifikācija

Iegādāties – 75 eur

Pieejams pieredzes bagātā vēdiskā astrologa Edmunda Višņevska izstrādātā Jyotish kursa Sertifikācijas eksāmens. Tas sastāv no sertifikācijas testa (1.daļa) un rakstiskā eksāmena (2.daļa). Sekmīgi nokārtojot pārbaudes, saņem Vēdiskā astrologa sertifikātu, kas apliecina profesionālās zināšanas vēdiskajā astroloģijā.

Numeroloģijas e-studijas

Studijas būs pieejamas Numerologi.lv, veicot reģistrāciju ar e-pasi.
Katrs kurss atsevišķi ir pieejams uz 6 mēnešiem. Regulāri studējot, nepilna gada laikā vari kļūt par profesionālu numerologu. Šis ir ātrākais ceļš uz sevis un apkārtējo rakstura, dzīves uzdevumu, gadu cikliskuma un dienas plānošanas izpratni.

NUMEROLOGA kurss

Iegādāties – 380 eur

Latvijas vadošā Numerologa K.Baņķa izstrādātais Numeroloģijas kurss paredz 4 kursu programmu ar autormetodēm un plašāko numeroloģijas sistēmas apgūšanu. Vārda, uzvārda, dzimšanas datu analīze, gadu cikli, mūža periodi, attiecību vērtējums u.c.

Numeroloģijas datorstudijas un prakse –
ar K.Baņķa datorā instalējamu programmu

Iegādāties – 250 eur

Numerologa Sertifikācija

Pieejams Astroskola.lv Moodle sistēmā, veicot reģistrāciju un izvēloties konkrēta kursa sertifikātu. Apmaksa notiks Astrologi.lv lapā. Eksāmens tiek kārtoti brīdī, kad students tiem ir gatavs, pats izvēlas laiku un pieslēdzas on-line, lai maksimums 3 stundu laikā nokārtotu pārbaudījumu. Zināšanu pārbaužu testi cītīgiem pildītājiem nesagādās raizes. Mūsu studentu vairākums pārbaudes darbus nokārto vidēji 8,7 ballu robežās. Gadījumos, ja kādam eksāmenam izrādījies par negatavu, pieejami arī Atkārtotas sertifikācijas kursi.

Iegādāties – 50 eur

Numerologa sertifikāciju nodrošina Latvijas numerologu Asociācija (LatNA). Sertifikācija sevī iekļauj zināšanu pārbaudes testu, kuru sekmīgi nokārtojot, saņem LatNA Sertificēta Numerologa e-sertifikātu PDF formātā.