Astroloģijas skolas vadība

Ilana Baņķe,
Astroskola.lv direktore un studiju vadītāja

2017.gada nogalē, pārņemot E-astrologs studiju vadību, pieņēmu jaunus izaicinājumus sev un vērtēju daudzsološus piedāvājumus studentiem. Pati, nepātraukti sevi pilnveidojot dažādās interešu izglītībās, augsti novērtēju apmācības iespējas tālmācībā. Tas ir mūsdienīgi, moderni un pieejami jebkurā laikā un vietā.

E-astrologs.lv studijas tika atklātas 2011.gadā un pēc septiņiem mācību gadiem, kas sakrīt ar Saturna septiņu gadu krīzi, skolai tiek pavērtas iespējas un notiek pārmaiņas. Tās ir nozīmīgas un acīmredzamas!

2018.gada septembrī skolas apmācību modelis un pieeja tiek būtiski papildināta ar skolas idejas autora, profesionāla astrologa, numerologa Kristapa Baņķa radīto vienīgo Latvijā Astrokarte.lv, padarot apmācības procesu vēl modernāku un pieejamāku ne tikai tiem, kas vēlas apgūt astroloģiju profesionāli, bet ikvienam interesentam. Pēc šīs metodikas  ikviens pratīs lasīt astrokarti un atrast tajā būtiskāko.

Esam kļuvuši par astroskolu, kurā apmācam studentus pēc modernām Kristapa Baņķa autormetodēm, izmantojot modernus un tikai mūsu skolā pieejamus astrorīkus!

Mūsu mērķis ir un būs izskolot praksē strādājošus labākos astrologus no labākajiem, kuriem nebūs svešas modernas pieejas un metodes, savukārt interesentiem, kuri vairāk vēlas izzināt sevi vai savus tuvākos, mūsu projekti palīdzēs astroloģiju labāk pielietot ikdienas dzīvē.

Mēs turpināsim izstrādāt jaunus rīkus un metodes, lai nodotu tos studentiem vēl vieglākai horoskopa izpratnei un strādāt pie studiju metodikas turpmākas pilnveides.

Profesionālā darbība un izglītība:

• bakalaura izglītība pedagoģijā
  • MBA grāds uzņēmējdarbības vadībā RISEBA – aizstāvēts ar goda diplomu
  • A.Rača Astroloģijas skolas absolvente (teicami) 05.2011.
  • Pēterburgas Astroloģijas akadēmija 2012.-2016.
  • 20 gadu pieredze vadošos amatos lielākajās izdevniecībās Latvijā – SIA Izdevniecība Žurnāls Santa; AS Diena reklāmas aģentūras direktore un SIA Izdevniecība Rīgas Viļņi Pārdošanas vadītāja.

Pievienojies mūsu pulkam “Kristapa Baņķa astroskola.lv” un esi viens no mums!