Šis ir Sertifikācijas eksāmena kurss, kas ietver:

1.Astroskolas studiju pārbaudi katru teorijas sadaļu testos. Pielietojama kā zināšanu pārbaude pašmācībai par katru kursa sadaļu 5-10 testa jautājumu apjomā.

2.Sarežģītāko astro jautājumu skaidrojošos vebināros.

Ieteikums: iepazīsties ar zināšanu pārbaužu testiem un pārlasi Astrologi.lv ievietotos teorētiskos materiālus. Noklausies koncentrētos audiovebinārus un sagatavojies eksāmeniem. Ja nepieciešams sarunā skype konsultāciju (atsevišķa samaksa) par mācību jautājumiem.

3.Serifikācijas eksāmena kārtošanu tiešsaistē.
Pārbaudes darbs sastāv no 2 daļām: 1. testa - atbilžu variantiem; 2. rakstiskās daļas - atvērti jautājumi un uzdevumi. Katra testa izpildes laiks ir 120 minūtes jeb 3 stundas.
Vispirms jākārto tests. Ja rezultāts ir virs 65%, ko redzēsi uzreiz pēc darba iesniegšanas, tikai tad var kārtot otro - rakstisko - daļu. Abas daļas var kārtot arī ar laika distanci, proti, tas nav jādara uzreiz viena pēc otras. Arī rakstiskās daļas vērtējumam jābūt virs 65%, bet to uzzināsi tikai pēc tam, kad pasniedzējs būs izlabojis darbu.

4. Astroskolas konkrētā kursa sertifikāts tiek izsniegts on-line PDF formātā (pats vari izdrukāt).
Sertfikātu saņemsi un varēsi atvērt tajā pat kursā, kur kārtoji testus, uzreiz pēc tam, kad būsim izlabojuši rakstisko daļu. Pēc rakstiskās daļas eksāmena iesniegšanas, nosūti pieteikumu (esmu izpildīijis konkrētā kursa eksāmenu, lūdzu pārbaudīt) Kristapam Baņķim darba pārbaudei uz [email protected]

APMAKSA PAR SERTIFIKĀCIJU NOTIKS: pāradresējot uz jaunu lapu Astrologi.lv,kur norādīsi ko tieši vēlies abonēt un apmaksāsi. Lūdzu par to paziņot: [email protected], lai maksimāli ātri varam pieslēgt lietošanai. Tas nenotiks automātiski, tādēļ ziņo: [email protected]

Abiem sertifikācijas kursiem ir vienota maksa.
 Kursi būs pieejams 3 mēnešus no apstiprinājuma brīža!


 • Sinastrija. Attiecību analīze.
  Sinastriju kursā ietvertās tēmas:
  Ievads Attiecību astroloģijā.
  Īss metožu raksturojums: Sinastrija; Kompozītu kartes; Vidējo punktu metode.
  Sinastrijas.
  Sinastriskās analīzes svarīgākie rādītāji
  Asc novietojums partnera kartē
  Planētu novietojums partnera kartē
  Savstarpējie planētu aspekti
  Praktisks sinastriskās analīzes piemērs
  Ascendenta un planētu novietojums
  Planētu novietojums mājās:
  Sinastriju aspekti
 • Lunārs un Solārs ir pieskaitāmi pie populārām un informatīvām astroloģiskās prognozēšanas metodēm. Solāra un lunāra aprēķināšana, izmantošana un interpretācija.