Sinastrija

Attiecību sadaļa Astrologi.lv

Attiecību astroloģija aplūko divu vai vairāku cilvēku savstarpējo mijiedarbību no astroloģijas viedokļa.

Vārds ‘’sinastrija’’ cēlies no sengrieķu vārda ‘’syn’’ (kopā) un ‘’to astrov’’ (zvaigzne, debesu spīdeklis).

”Sinastriju pamatā ir ielikta tēze, ka nav nejaušu tikšanos, nav nejauši satiktu cilvēku dzīvē. Partneris – tas ir spilgts, materiāli sajūtams un aktīvs mūsu iekšējās pasaules atspoguļojums. Viena no partnera galvenajām īpašībām ir būt par spoguli, kas ataino mūsu iekšējo pasauli. Tikai apzinoties šo faktu, var ķerties pie sinastriju apgūšanas.” (F. I. Rožanskijs. ”Sinastrijas”)

SADERĪBAS ANALĪZE

Saderības analīze ir produktīva tikai tad, kad persona ir pati sapratusi sava rakstura nianses un iespējas. Partneri atblāzmo paša cilvēka (ne)pilnības. Atrisinot jautājumus sevī – mainās arī vide un partnera uzvedība.

Saderības analīzi vienmēr jāsāk ar pozitīvo, vienojošo, ne tikai “meklēt utis” partnerī. Ar astroloģijas palīdzību, izprotot kāds ir partneris, var labāk saprast, ko no viņa var sagaidīt un ko nevajag uztiept.

Vecāki un bērni

Vecāku un bērnu attiecības ir vispiesūcinātākās ar karmas likumiem.

Vecāku laime ir laimīgi bērni. Tādēļ, ja gribi “sodīt” vecākus – esi nelaimīgs!

Bērni (dvēseles) izvēlas vecākus, par ko ir pateicības pilnas vecākiem, ka saņemta iemiesošanās. Bērni ir vecāku parādnieki pēc dzimšanas fakta.

Apvainoties uz vecākiem nozīmē uzgriezt muguru visai dzimtai, senčiem, kuri stāv aiz vecāku muguras. Ej nu bez senču spēka, aizmugures pasaulē.

Bērni vienmēr paliek bērni vecākiem.
4.bauslis: “Tev būs savu tēvu un māti godāt, lai tev labi klājas un tu ilgi dzīvo savā zemē.”
“Kas savu tēvu un savu māti lād, tā gaismeklis apdzisīs visdziļākā tumšuma vidū.” /Sal. pam. 20,20/

Astroloģija var palīdzēt labāk saprast vecāku-bērnu attiecību nianses, ņemot vērā planētu sasvtarpējo izvietojumu. Saprast, kur meklējami spriedzes avoti, kuram no vecākiem kādu lomu labāk uzņemties bērna dzīvē.

Saderības siets

Saderības siets atrodams šeit. 

Saderības siets veidots izmantojot 12 klasisko Zodiaka zīmju jeb tautā sauktā “horoskopa” mijiedarbību. Tas var atšķirties no populārās grāmtās lasītā vai interneta “horoskopu saderības” skaidrojuma, jo šī ir autormetode, kas sakņojas ne tikai astroloģijas teorijā, bet arī vairāku LV astrologu praksē.

LAIKA IZVĒLES NOZĪME

Attiecības pamatā nosaka: 1) divu personu raksturs;
2) mijiedarbība, ko nolasa abu personu savienotā horoskopā;
3) attieksme un gatavība ieguldīt sevi attiecību attīstībā;
4) personu dzīves cikli un izmaiņas tajos;
5) svarīgu notikumu datumi, kuru zvaigžņu kartes spēj attiecību kuģi pagriezt gan abiem vēlamā virzienā, gan padarīt to par Titāniku…

Laika izvēle paredz atziņu, ka jebkuras svarīgas darbības sākuma brīdis nes līdzi tā brīža zvaigžņu stāvokli. Līdzīgi kā cilvēk dzimšanas brīdis – tā dzimst arī attiecības, laulība, u.c.

Teiksim, pirmais randiņš parāda kāds būs pāra turpmāko attiecību pamats. Tādēļ jebkuru attiecību sākumā ir rūpīgi jāizvēlas ne tikai labvēlīgs laiks, bet arī veids, kādā tas noritēs un attieksme, kā pret to izturas.

Svarīgākie brīži cilvēka dzīvē, kas visu mūžu pavada ar tā brīža zvaigžņu karti:

 • dzimšana – zvaigžņu karte visai dzīvei;
 • pirmā ienākšana ģimenes mājoklī – ģimeniskuma karte;
 • pirmie viesi – raudzības;
 • kristības – garīgās vertikāles sakartošana, aizsardzība;
 • iesvētības – garīgās dzimšanas zvaigžņu karte;
 • 1. bērnudārza apmeklējums – pirmā socializēšanas karte;
 • 1. skolas diena – socializēšanās un zinību karte/spēja iedzīvoties skolas vidē;
 • 1. seksuālā pieredze – nosaka seksualitāti visa mūža garumā;
 • 1. algota darba diena – darba gaitu karte;
 • 1. savs mājoklis – īpašumtiesību karte;
 • uzņēmējdarbības sākums – biznesa karte;

Jebkuru attiecību 1. notikumi, kas noteiks turpmākās attiecības:

 • satikšanās/randiņš – attiecību karte – kādas būs attiecības;
 • intīmā reize – kāda būs seksuāla dzīve;
 • saderināšanās – ceļš līdz laulībai;
 • laulība – ģimenes vienotā karte – kāda būs ģimene;
 • 1. bērna dzimšana – statusa maiņa un kļūšana par tēvu/māti.

Tātad, ja Tev ir svarīgas attiecības, tad visos šajos brīžos piedomā pie tā. Piemēram, uz pirmo randiņu ej tā it kā no tā būutu atkarīga visa Tava turpmākā nākotne ar šo cilvēku. Izmodelē vislabāko variantu no tā, ko Tu pats vēlētos. Ieguldi sevi un no tā tikai iegūsi. Paviršība/garām skriešana šajā ziņā var dārgi maksāt. Attiecību pamats rodas (zvaigžņu stāvoklī) noteiktajā brīdī. Tie kā Saules stari pēc tam ietiecas visu attiecību mūža garumā.

Intīmās dienas izvēle

Ļoti svarīgi ievērot Mēness ritmu arī intīmajās attiecībās, kas ir visciešākā divu personu fiziska-garīga mijiedarbība.
Mēness kalendāra ir izveidotas “sirniņdienas” – vislabvēlīgākais laiks intīmajām attiecībām. Tad eneŗgija pārī plūst harmoniskāk. Savukārt citā laikā, īpaši 9., 19., 29. Mēness dienā no partnera kā sūkļi uzsūcam nevis pozitīvo, bet negācijas, dusmas, aizvainojumu. Un arī paši to nododam. Faktiski izmantojam otru vai kļūstam par upuriem.
Turklāt, Mēness dienu apraksti arī vēsta, ka nelaikā nodarbojoties ar seksu tas noved pie šķiršanās! Tautas valodā runājot caur to Tu iedzen pēdejo naglu attiecību izjukšanā… Piliens pēc piliena.

Karmas trauka pildīšana-tukšošana

Un atceramies, ka tuvu cilvēku attiecības ir tiešākais veids savas karmas (cēloņmu-seku likums) trauka piepildīšanai, atstrādei un dvēseles ceļā lielāko tēmu risinājumiem.

Nav nejaušu cilvēku Tavā ceļā, var būt tikai nenovērtēta attieksme un napaveikti uzdevumi.

Visi mūsu ceļā ir skolotāji, tādēļ jāsapropt, kādēļ esi saticis tieši šo cilvēku un kas caur to (visbiežāk caur grūtībām) bija jāapgūst. Un pasaki Paldies!

Laba laika izvēle var palīdzēt šajā ceļā!

LAULĪBU DATUMU MEKLĒŠANA

Vispirms izvēlas universāli labāko datumu ar Kāzu kalendāru. Universālā enerģētika ir spēcīgāka par individuālo.

Papildus pilnīgai ainai jāizskata arī Čika/Dižčika laika kalendārs.

+

Izvēlētos datumus salīdzina individuāli tieši Tev (pārim) ar šādiem palīgiem:

 • individuālo Mēness kalendāru, kļūstot par ASTRO VIP, lai izskatītu individuālo Mēness ciklu un planētu aspektus, kā arī salīdzinātu ar numeroloģisko Personālo dienu.
 • Numerologi.lv NUMO PRO piedāvā iespēju atlasīt tieši individuāli Tev un partnerim Numeroloģiski kāzām piemērotos Personālos gadus, mēnešus, dienas. Jāskatās, lai abiem sakristu vienoti enerģētika.

Svarīga ir uzvārda maiņa laulībās. Numeroloģija nosaka, ka, mainot uzvārdu, var mainīties pat 4 no Numeroloģiskā koda 5 pamatskaitļiem. Rezultātā laulība ar uzvārda maiņu var būtiski (1-2 gadu laikā) izmainīt personību. Turklāt tas ietekmē arī partneru saderību (sadaļa – attiecību analīze).

Skaitliski izmaiņas var pārbaudīt pats bez maksas, raugoties Numeroloģiskajā Sprīdītī.

Astrologs Kristaps Baņķis laulības datuma izvēlē un uzvārda maiņas ietekmē analizē šos un vēl daudzus citus faktorus. Mēģini ar šiem pakalpojumiem pats vai uztici profesionālim! Konsultācija.