E-astrologs.lv sadarbībā ar vēdisko astrologu Edmundu Višņevski izstrādājuši JYOTISH pamata un padziļināto kursu apguves struktūru un pamata saturu.

Mēs piedāvājam rūpīgi atlasītus Vēdiskās astroloģijas arī mazpieejamos avotus, turklāt latviešu valodā. Daudzi no materiāliem ir pieejami tikai dažiem profesionāliem astrologiem. Ar E. Višņevska gādību tagad arī mūsu studentiem.

Saprotams, ka sadaļu papildināšana vēl turpinās, piemēram, ar skaidrojošiem audiomateriāliem. Astroloģijā nekas nevar būt galēji gatavs J Viss ir zināšanu apguves procesā.

Pilns Vēdiskās astroloģijas pamatu apguves kurss sastāv no 10 sadaļām un sadaļu pielietojumu skaidrojošiem audio vebināriem. Kursa studentiem pieejama Vēdiskās astroloģijas datorprogramma. Aplūko kursa struktūras un tēmu paraugus.

Pilns Vēdiskās astroloģijas padziļinātais kurss sastāv no 13 sadaļām un sadaļu pielietojumu skaidrojošiem vebināriem pie katras sadaļas.

Studenti, kuri apmeklēs arī klātienes zināšanu papildinošos seminārus vai mācību konsultācijas pie Edmunda Višņevska, saņems profesionālu Vēdiskās astroloģijas datorprogrammu. Aplūko kursa struktūras un tēmu paraugus.

Kursu studentiem pieejama apjomīga Vēdiskā e-bibliotēka. Turpinām tulkot materiālus arī latviešu valodā.

Kursa noslēgumā, nokārtojot testu un rakstisku eksāmenu tiešsaistē (pie sava datora paša izvēlētā laikā), iegūsi vēdiskā astrologa parakstītu, E-astrologs.lv izdotu un valsts atzītu neformālās izglītības „Vēdiskā astrologa sertifikātu”.

Uzzini vairāk par tālmācības plānu.