Izmanto augusta retrogrādā Merkura laiku vielas tālmācības apguvei, lai septembrī apmeklētu seminārus, bet uz gadumiju jau iegūtu pirmo astroloģijas pamatu apguves sertifikātu.

E-astrologs studijām var pieteikties un sākt jebkurā laikā! Tomēr zināšanu apguves kvalitatīvākai organizēšanai un semināru sistematizēšanai noteikts E-astrologs mācību pusgads: 9. septembris – 9. decembris 2011.

Studentiem, kas iekļausies šajā mācību laikā, jāreģistrējas līdz septembrim, bet tests būs jānokārto līdz 9. decembrim. Lai Ziemas saulgriežos – 22. decembrī saņemtu savus zināšanu apliecinošo sertifikātu. Katra kursa sekmīgākie studenti saņems mācību maksas atlaides!

Sīkāk: 2. septembra tikšanās laikā plkst. 17 – 20. Stabu 58 – 7. kab.

Unikāls jaunums Ikvienam E-astrologs studentam ir iespēja reģistrēties un izmantot astroloģisko izdevumu, žurnālu, grāmatu un interneta vietņu krātuvi latviešu valodā un populārās svešvalodās. Materiāli atspoguļo visas tēmas, kuras apgūstamas Klasiskajā astroloģijā un e-astrologs.lv projektā.

LAstrA biedriem E-AstroBibliotēka ir pieejama bez maksas.