Zīmju pārvaldnieki. Planētu stiprumi.

“Pārvalda” vai “Pārvaldījumā”. Tas nozīmē to, ka katrai zodiaka zīmei pēc rakstura un īpašībām ir līdzīga kāda Planēta. Tā ir zīme, kurā šī planēta izpaužas visspilgtāk, visraksturīgāk, kura tajā zīmē ir spēcīga.

Zodiaka aplī katrai zīmei pretējā zīmē Planēta ir visvājākā, astroloģijā to dēvē par izraidījumu.

Piemēram:

Auna zīme – raksturīga vīrišķība, enerģija, spēks, aktivitāte. Auna zīmi pārvalda planēta Marss, kurai piemīt tieši tādas pašas izpausmes.

Auna zīmei pretējā zīme Zodiaka aplī ir Svari. Svaru zīmē Marss atrodas izraidījumā. Tas nozīmē – nespēj izpaust savu dinamiku un agresiju tik jaudīgi, kā Auna zīmē. Planētas Marss izpausme atrodoties Svaru zīmē ir gaužām neizteiksmīga.

Ja Tu zini to, kurā zīmē atrodas planētas Tavā dzimšanas kartē, vari uzzināt un saprast to, cik raksturīgi un pārliecinoši (vai tieši pretēji) tās izpaužas tieši Tavā dzimšanas kartē.

Planēta eksaltācijā līdzīgi kā planēta Pārvaldījumā izpaužas atbilstoši tās raksturam un izpausmēm, taču planēta kritumā nespēj izpaust savas raksturīgās īpašības, līdzīgi, kā tas ir planētai esot izraidījumā.

Planēta draudzīgā pozīcijā Zodiaka zīmē nozīmē to, ka planēta attiecīgajā zīmē jūtas labi, tieši kā rakstīts – draudzīgi. Turpretim nedraudzīga izpausme arī ir tieši tāda – nav tik nepārliecinoša kā esot izraidījumā vai kritumā, taču tai nav iespēju izpausties pozitīvi, kā esot pārvaldījumā vai eksaltācijā.

Visu Planētu un Zodiaka zīmju pārvaldījumu tabula.

Planētu pārvaldījums

Savu karti vari izveidot ŠEIT!