Apgūstot arvien vairāk kursu, studentiem rodas loģisks jautājums, ar kādu programmu labāk strādāt un kur to iegūt?

Latvijas astroloģijas skolās vispārpieņemta prakse ir pasniegt astroloģiju, bet horoskopa izveidei, kas ir pamatu pamats astroloģijas zinībās, ieteikt ārvalstīs radītas programmas. Mūsu Astroskola māca studentus pēc savas skolas metodikas, ņemot par paraugu savu radīto Astrokarti, līdz ar to nav nekā lieka starp apmācības teoriju, mācību procesu un praksi, un viss ir vienkārši, ērti un saprotami. Tas ir ērts veids, lai jau pēc pāris mēnešiem Tu prastu lasīt astrokarti un viegli orientētos būtiskākajā.

Lai arī pilns visu studiju kurss Tev būs pieejams 2 gadus kopš iegādes brīža, mēs iesakām izmantot īsāku termiņu zināšanu apguvei. Tikai Astroskolā  katrs kurss studentam ir sagatavots vielas apgūšanai aptuveni no trim līdz sešiem mēnešiem, studējot normālā tempā un tas ir uz pusi īsāks, kā studējot klasisko astroloģiju klātienē. Tādejādi ietaupīsi savu laiku, naudu un ātrāk apgūsi nezināmo!

Kristaps Baņķis “Astrologa praksē bieži strādāju ar nepilnīgiem un vecmodīgiem horoskopiem. Prieks, ka mums izdevās radīt vizuāli pievilcīgu un saprotamu Astrokarti. Tas ir pasaules līmeņa jaunums!”

Astrologa K.Baņķa izstrādātā Astrokarte ir moderns rīks horoskopa maksimāli ērtai parādīšanai, skaidrošanai un sevis izzināšanai, astroloģijas apguvei un profesionālu astrologu darbam. Astrokartes unikalitāte ir tās modernā pieeja pielietojuma daudzveidībā visu astro zināšanu līmeņiem.

www.astrokarte.lv