Lielisks veids,
kā moderni apgūt astroloģiju
pēc Kristapa Baņķa autormetodēm!

Pirmā astroskola Latvijā, kas mainījusi apmācības kārtību,
uzsvaru liekot uz to, kā praktiski izprast pašu galveno –
Horoskopu jeb Kristapa Baņķa izstrādāto Astrokarti.

Astrokarte – iepazīsti savu Horoskopu saprotami!

Astroskolas veidots moderns rīks horoskopa parādīšanai un skaidrošanai, kas piemērots sevis izzināšanai, astroloģijas apguvei un profesionālu astrologu darbam. Astrokartes unikalitāte ir tās modernā pieeja pielietojuma daudzveidībā visu astro zināšanu līmeņiem. Studentam tas ievērojami ietaupīs laiku un atvieglos apmācības procesu. Tev vairs nebūs jāmeklē horoskopu izveides programmas. Perfektākā ir atrodama Kristapa Baņķa astroskolā.lv!

Unikāli mācību materiāli Vienuviet sagrupēta astroloģijas teorija, piemēri un prakses esence ar Astrokarte.lv! Pabeidzot visus 4 kursus, Tu varēsi sevi saukt par profesionālu un modernu astrologu, analizēt savu un citu horoskopu, aprēķināt dažādas prognozes, analizēt saderību, partnerattiecības un sabiedriskās norises.

Studijas jebkurā laikā un vietā Tu vari uzsākt mācības jebkurā laikā, no jebkuras vietas pasaulē! Mācības ir pieejamas arī Latvijas provinču interesentiem, kuriem Rīgas iespējas ne tuvu nav īstenojamas. Starp mūsu studentiem ļoti daudzi dzīvo ārzemēs.

Pateicīga mācību maksa Ņemot vērā apmācību modeli e-vidē, mēs varam piedāvāt viszemāko mācību maksu, kas, salīdzinot ar studijām klātienē, pietiktu tikai nepilnam pusotram kursam. Papildus tam tiek piešķirtas 2 gadu bezmaksas lietošanas tiesības Astrokarte.lv. Tas patiesi ir ļoti izdevīgi! (spied uz pogu lejā – Gribu studēt! un izvēlies piedāvājumu Absolventa kurss)

Prakse
Astrokarte.lv

Papildus mācību materiāliem, studentiem tiek ieteikts patstāvīgs darbs ar Astrokarte.lv, kas ir pamata rīks studiju apguvei. Tas ievērojami ietaupīs laiku un atvieglos apmācību procesu!

Neklātienes
vebināri

Sarežģītākām tēmām kā palīgus studentiem labākai vielas izpratnei esam izstrādājuši pasniedzēju veidotus neklātienes vebinārus.

Iespaidīga
E- Astrobibliotēka

Mūsu arhīvā ir vairāki simti lejuplādējamu grāmatu un audio lekciju dažādās valodās vismaz EUR 1500 vērtībā. Pieejama arī iznākusī literatūra latviešu valodā.

Apmācība

Mācību process

Pilns apmācības modelis sastāv no 4 kursiem. Studijām veltot laiku divas reizes nedēļā pa trim stundām, visa mācību viela ir apgūstama gada laikā. Mēs saviem studentiem nākam pretī un no iegādes brīža studijām piešķiram termiņu – divus gadus. Tāds pats lietošanas termiņš tiek piešķirts arī Astrokarte.lv, kas ir labākais tehniskais rīks un palīgs astroloģijas apguvē praktiski.

Moderni astrorīki

Mācību procesā jau no paša pirmā kursa aicinām izmantot astroskolas radītus modernus palīgus – Astrokarte.lv! Astrokarte ir galvenais rīks, kas atspoguļo to planētu stāvokli, kas ietver pilnīgi visu nepieciešamo informāciju, lai izprastu cilvēka dzīvi un likteni. Apkopo kartes analīzei nepieciešamos tehniskos datus un izveidos saderībai un prognozēm nepieciešamās vizuālas un modernas astrokartes.

Izpaudies astrologi.lv

Pēc skolas beigšanas ikvienam tiek dota iespēja iesaistīties kādā no vietnes astrologi.lv, astroskola.lv vai citiem Kristapa Baņķa projektiem, zinātniski pētnieciskā darbā vai kā citādi attīstīt un papildināt astroloģijas nozari Latvijā un ārvalstīs.

Testi un sertifikācija

Zināšanu
pārbaudes testi

Sertifikācijas kursos ir pieejami zināšanu pārbaudes testi, lai atvieglotu mācību uztveri un regulāri pārbaudītu zināšanas. Kā atzīst studenti, tieši testi daudz palīdzējuši pašvērtējumam.

Katram kursam
savs sertifikāts

Astroskolas apmācības sistēma paredz, ka ikviena kursa noslēgumā, ir iespēja tiešsaistes režīmā nokārtot kursa eksāmenu, saņemot atsevišķi katra kursa zināšanas apliecinošu sertifikātu.

Kļūsti par
astroskolas absolventu!

Sekmīgi nokārtojot katra kursa sertifikāciju, iegūstams “Kristapa Baņķa astroskola.lv” modernā astrologa sertifikāts, kas apstiprina zināšanas un spēju praktizēt. Prestiži!

Sertifikāts -
iespēja visiem

Pat, ja Tu neplāno kļūt par profesionālu astrologu un konsultēt klientus, studē savam priekam un papildini savu interešu izglītību ar profesionalitāti apliecinošiem sertifikātiem.

Gribu studēt

• iepazīsties ar studiju maksām