Metazodiaks jeb namu nozīme

Ja vēlies zināt visu 12 namu nozīmi astroloģijā, skaties SEIT.
Jeb ko horoskopā atspoguļo nami
1. nams. RAKSTURO PERSONU KOPUMĀ. Simboliski – Auna zīme.
Cilvēks “es”, viņa vitalitāte, āriene, saistība ar ārpasauli, raksturs, skats uz pasauli, organisma īpatnības, uzvedības stereotipi iepazīstoties, kontaktu “maska”.
2. nams. KAS PIEDER, VĒRTĪBAS. Simboliski – Vērša zīme.
Enerģijas resursi, finanses, īpašums, nauda, materiālais stāvoklis, dzīves materiālās baudas, spējas un talanti. Viskvēlākā vēlēšanās.
3. nams. TUVĀKIE CILVĒKI, INFORMĀCIJAS AVOTI. Simboliski – Dvīņu zīme.
Brāļi un māsas, kaimiņi, īsi ceļojumi, darījumu aktivitāte, raksturs, dvēsele, domāšanas veids, asinsradinieki, līgumi, rakstu darbi, transportlīdzekļi, kā mācās, kā iegūst informāciju par apkārtējo pasauli un kā vēršas pie tās; atmiņas stāvoklis.
4. nams. SAKNES, EMOCIONALITĀTE. Simboliski – Vēža zīme.
Vecāki, senči, ģimenes pavards, nekustamais īpašums, kaps, vecums, dzīvoklis—māja, dzimtene, okultisms, horoskopa fundaments — nosaka, cik neatkarīgs, spējīgs stāvēt uz savām kājām. Paša dzīves noteikumi. Prognozē laiku.
5. nams. RADOŠS, MĪLESTĪBA, BĒRNI. Simboliski – Lauvas zīme.
Bērni, mīla un mīlas piedzīvojumi, sacensība, teātris, radošā pašizpausme, seksualitāte, ārlaulības sakari, avantūras, spēle, risks — kutina nervus, bet nav dzīvībai bīstami, loterijas, māksla, pedagoģija; vispārīgi parāda kādas pēdas aiz sevis atstāj cilvēks; attieksme pret tēriņiem.
6. nams. DARBS, KALPOŠANA, VESELĪBA. Simboliski – Jaunavas zīme.
Vēlme un iespējas cilvēkam būt efektīvam, nest labumu, slimības, ceļojumi, vīra/sievas tēvs, tēvocis, tante, ierēdņi, padotie, karjera, mazi mājas dzīvnieki; diētas raksturs; ģērbšanās maniere&stils.
7. nams. PARTNERI. Simboliski – Svaru zīme.
Atklāti ienaidnieki, laulība, attiecības ar kolēģiem, kritika, popularitāte, civilā tiesvedība; notikumu raksturs—viņa raksturs —apkārtējo raksturu ietekme.
8. nams. CITU CILVĒKU RESURSI. Simboliski – Skorpiona zīme.
Transformācija, atbrīvošanās, nāve, korporatīvās finanses, sekss, seksuālās spējas un novirzes, smagas slimības, melnā maģija, slepenas mistiskas biedrības, misticisms, neizskaidrojams magnētisms; mantojums, testamenti; risks ar dzīvības briesmām; kas jāpiedzīvo, lai paplašinātu savu apziņu.
9. nams. VISS, KAS TĀLS UN AUGSTS. Simboliski – Strēlnieka zīme.
Abstraktā domāšana; intuīcija; augstākā izglītība, ārzemju ceļojumi, reliģija, attieksme pret citām kultūrām; jurisprudence; raksturs; garīgā izpausme, filosofija; lieli ceļojumi, civilprocesi, advokāts; svaiņi, mazbērni, pusbrāļi/māsas; lieli dzīvnieki.
10. nams. SABIEDRISKAIS STĀVOKLIS, KARJERA, PROFESIJA. Simboliski – Mežāža zīme.
Dzīves mērķis, slava, gods, vara, (ne)sekmīgas cīņas par materiālo eksistenci, nodarbošanās – fizisks vai garīgs darbs; priekšniecība; apbalvojumi; cik svarīgi būt pazīstamam, kā to sasniegt un kāda rakstura slavu iegūs, reputāciju.
11. nams. DRAUGI, DOMUBIEDRI, SABIEDRISKĀ DARBĪBA, IDEĀLI. Simboliski – Ūdemsvīra zīme.
Spēja uzturēt kontaktus un savienot savas intereses ar apkārtējiem; kolēģi, cerības, attiecības ar apkārtējiem, protekcija, izklaidēšanās, politiķiem svarīga māja, sargeņģelis; attieksme pret sociālo attiecību izmaiņām.
12. nams. IZOLĀCIJA, NOSLĒPUMS, UPURIS, IEROBEŽOJUMI. Simboliski – Zivju zīme.
Aiziešana; labprātīga/piespiedu izolācija, sociālā niša, likuma pārkāpumi, cietums, slimnīca, klosteri, hroniskas slimības, slepeni ienaidnieki, intrigas, vīra/sievas māte, reliģiozitāte, okultisms, mistika, noslēpums; defekti, kas jānovērš vientulībā; karma.